INFEO Marta Gryszko

Referencje

Postanowiliśmy ze wspólnikiem na stałe podjąć współpracę z Panią Martą i nie zawiedliśmy się. Pomoc okazała się korzystna dla naszego serwisu a liczba wejść po optymalizacji wzrosła co przełożyło się na zwiększone zarobki. Czuję profesjonalizm i doświadczenie i co najważniejsze wszystko jest zgodne z obowiązującymi standardami Google- co jest nie bez znaczenia. (pełna treść)

Mirosław Kielar
Właściciel portalu prawnego
ePorady24.pl

Korzystając z pomocy specjalistów od SEO przede wszystkim liczy się zaufanie. W końcu powierzamy innej osobie nasze poufne dane takie jak źródła odwiedzin, najpopularniejsze teksty czy po prostu pełne statystyki naszej witryny. Osobie takiej powierzamy też część naszego biznesu – ta osoba wskaże nam słabe punkty i udzieli nam rad, żeby znacznie poprawić naszą pozycję. Dlatego też poza zaufaniem bardzo ważne jest rozumienie tego czym się zajmujemy i dlaczego nam zależy na wysokiej pozycji. Nie ma rad uniwersalnych – metoda nie tylko musi być skuteczna, ale musi również pasować do naszej koncepcji serwisu.

Pani Marta pomagała nam przy e-biznes.pl jak i PRportal i zdecydowanie mogę polecić współpracę jako spełniającą moje wymagania zarówno pod kątem rozumienia tego czym się zajmujemy jak i skuteczności, choć efektów nikt nie będzie w stanie zagwarantować.

Sylwester Kozak
Wydawca e-biznes.pl, wystartowali.pl, PRportal.pl

Nasza współpraca z firmą Infeo trwała kilka lat i w tym czasie udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki. Docenialiśmy szczególnie świetny kontakt, rzetelną analizę oraz monitoring witryny, cenne wskazówki dotyczące naszych działań marketingowo-PR. Ogólnie oceniam współpracę bardzo dobrze.

Barbara Czerny
DecoBazaar.com

Powierzane obowiązki Pani Marta wykonuje bardzo sprawnie i terminowo. Sprawdza się zarówno w sytuacjach, w których musi wykazać się wysiłkiem indywidualnym, jak również w pracach wymagających umiejętności podejmowania szybkich decyzji. (...) nie boi się owych wyzwań, i z dużą pewnością siebie podejmuje się stosowania nowatorskich rozwiązań, które przynoszą wiele korzyści i satysfakcji z jej zatrudnienia. (pełna treść)

Michał Kurczycki
Prezes Zarządu NNV Sp. z o.o.
Właściciela Firmy.net i Nieruchomości Online

Współpracowaliśmy z Panią Martą Gryszko przez kilka miesięcy. W tym czasie Pani Marta pomagała nam zoptymalizować nasze wysiłki związane z pozycjonowaniem portalu. Współpraca przez cały okres przebiegała wzorowo. Pani Marta zawsze terminowo wywiązywała się z powierzonych jej zadań, a jakość ich wykonania nigdy nie pozostawiała nic do życzenia. Takich współpracowników życzylibyśmy sobie zawsze :)

Stefan Skupień
Dyrektor ds. marketingu
WakacyjnyWynajem.pl

Inni klienci

MaxROY.com
Odkurzacze centralne EcoTechnika
All rights reserved by: infeo.