INFEO Marta Gryszko

Szkolenia SEO

Oprócz standardowych usług SEO (pozycjonowanie, konsultacje itp.) w ofercie dostępne są następujące kursy i szkolenia, z których każdy jest prowadzony mailowo. Aktualnie nie prowadzę szkoleń stacjonarnych. Zapisy na poniższe kursy są możliwe za pośrednictwem mojego bloga www.lexy.com.pl/blog/ - pod opisem każdego z materiałów znajdują się odnośniki do złożenia zamówienia. W zależności od szczegółów oferty, materiały są dostarczane mailowo tuż po zaksięgowaniu płatności albo na raty, podzielone na kilka lekcji.

Kurs SEO 1

Kurs pozycjonowania - poziom 1

Kurs pozycjonowania na poziomie podstawowym to kompendium wiedzy o optymalizacji i pozyskiwaniu linków (m.in. z zaplecza SEO). Jest on pisany przystępnym językiem, dzięki czemu pozwoli opanować podstawy SEO osobie rozpoczynającej pracę jako stażysta lub junior SEO specialist, a także klietowi chcący nadzorować prace zewnętrznej firmy.
Koszt dostępu: 180 zł (z VAT).
Zamów dostęp

Kurs SEO 2

Kurs pozycjonowania - poziom 2

Kurs pozycjonowania na poziomie średnio zaawansowanym to kontynuacja kursu na poziomie podstawowym, którą można zamówić osobno. Jest przeznaczony dla osób, które chcą zgłębić szczegóły na temat optymalizacji rozbudowanych serwisów, jak i metod link buildingu, a zatem dla tych, które chcą zacząć zarabiać na SEO.
Koszt dostępu: 220 zł (z VAT).
Zamów dostęp

Pakiet kursów SEO

Pakiet kursów pozycjonowania (poziom 1 + 2)

Pakiet SEO to jednoczesny dostęp do kursów pozycjonowania na 1 i 2 poziomie, po bardziej atrakcyjnej cenie. To idealny materiał na podsumowanie dotychczasowych informacji o SEO dla osób, którym ciężko jest usystematyzować wiedzę z różnych źródeł, jak i tych, które miały przerwę w zajmowaniu się SEO.
Koszt dostępu: 270 zł (z VAT).
Zamów dostęp

Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

"Zarabiaj na audytach SEO" to szkolenie mailowe kierowane do osób, które chcą samodzielnie przeprowadzić audyt swojej strony, albo wykonywać audyty na zlecenie klientów. Materiał zawiera arkusze kalkulacyjne, instrukcję wykonania audytu oraz szablon pliku końcowego dla klienta.
Koszt dostępu: 345 zł (z VAT).
Zamów dostęp

All rights reserved by: infeo.